Sklepy TAKO – czym Cię zaskoczą?

Świat się zmienia, a my razem z nim - oczywiście na korzyść naszych klientów! Cały czas badamy Wasze potrzeby, sprawdzamy nowe opcje i staramy się ułatwiać Waszą codzienność. To dla nas naprawdę ważne! Cały czas dążymy do tego by łączyć tradycje kulinarne z nowoczesnymi rozwiązaniami. Właśnie takim połączeniem są sklepy firmowe TAKO. Zobacz, czym mogą Cię zaskoczyć!

Sklepy firmowe TAKO

Od prawie dwudziestu lat działamy na lokalnym rynku wędliniarskim i dostarczamy wyroby wysokiej jakości na Wasze stoły. Jak to zwykle bywa, nasza historia zaczęła się od pasji i chęci podzielenia się nią z innymi. Tadeusz Kosmala, nasz założyciel, wkłada w TAKO całe swoje serce i bardzo ambitnie podchodzi do prowadzenia swojego przedsiębiorstwa. Jego zapał naprawdę motywuje! Właśnie dlatego nie możemy i nie chcemy stać w miejscu! Stale obmyślamy nowe rozwiązania, które mogą ułatwiać życie naszym klientom. Stąd idea sklepów firmowych TAKO, które potrafią zaskoczyć niejednego klienta! Co jest w nich takiego wyjątkowego?

Eksperci od mięsa doradzają

W zakładzie i sklepach TAKO staramy zatrudniać prawdziwych eskpertów od mięsa! Dwadzieścia lat na rynku uznajemy za swój mały sukces, który może być dla Was gwarancją jakości i niezwykłego doświadczenia. Te lata ciężkiej pracy nauczyły nas naprawdę wiele – dlatego właśnie wiemy, jak Ci doradzić, byś był w pełni zadowolony. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy odpowiedzą na każde pytanie związane z mięsem. Które jest najchudsze? Jaka kiełbasa najlepiej smakuje z grilla? W jaki sposób marynować mięso? Odwiedź nasze sklepy firmowe i zapytaj o co chcesz! W naszym przyzakładowym punkcie w Żaganiu przy ul. Nocznickiego możesz porozmawiać z naszym technologiem żywności, który chętnie opowie Ci o procesie produkcji mięsa TAKO. Dzięki krótkiej romowie możesz dowiedzieć się dlaczego nasze wyroby cechują się najwyższym poziomem smaku i jakości. Odwiedź nas i zaspokój swój głód wiedzy 😉


Przeczytaj również: Sklep inny niż wszystkie


Twój prywatny sklep

Tak właśnie możesz czuć się w naszym sklepie firmowym. Nie tylko doradzamy naszym klientom, ale chętnie wyręczamy ich w kulinarnych obowiązkach. Potrzebujesz konkretnego rodzaju mięsa na obiad rodzinny? Odwiedź nas, złóż zamówienie na dowolnie przygotowane mięso, a my je odpowiednio przygotujemy i przyprawimy. W tym przypadku możesz zdać się na nasze doświadczenie albo przygotować instrukcje przygotowania wyrobu – decyzja należy do Ciebie. Odbierz zamówione mięso, wrzuć na patelnię i po chwili ciesz się pysznym posiłkiem.

Eksperymentujesz? Pomożemy!

Pamiętasz, jak wspominaliśmy, że TAKO narodziło się z pasji? Właśnie dlatego doskonale rozumiemy i wspieramy osoby, które pielęgnują swoje wędliniarskie zamiłowania w domu. Jeśli zajmujesz się domową produkcją wędlin, możesz odwiedzić sklep TAKO przy ul. Nocznickiego w Żaganiu. Czekają tu na Ciebie surowce niezbędne do domowej produkcji – peklowanie, wędzenie nigdy nie były łatwiejsze!


Przeczytaj również: Wędliny Nocnego Marka – dlaczego są tak wyjątkowe?


Nowość w sklepach TAKO – zamów i odbierz

Jakiś czas temu uruchomiliśmy nową opcję dla naszych klientów! Zamów i odbierz to udogodnienie dla zapracowanych, którzy nie mają czasu na spędzanie czasu na zakupach. Wystarczy, że odwiedzisz stronę z listą naszych sklepów firmowych, wykręcisz numer jednego z nich i powiesz, czego potrzebujesz. Zapytaj o dostępność ulubionych produktów, powiedz czego potrzebujesz. My wszystkie Twoje życzenia zapakujemy i odstawimy na bok, gdzie grzecznie będą na Ciebie czekać! Przyjedź, podaj swoje nazwisko i odbierz złożone zamówienie. Proste i wygodne, prawda?

Powrót do listy
Powrót do listy