Wędliny Nocnego Marka – dlaczego są tak wyjątkowe?

Gdy wprowadzaliśmy do oferty wyjątkowe Wędliny Nocnego Marka, ich popularność przerosła najśmielsze oczekiwania. Dla stałych smakoszy naszych wyrobów ten tekst będzie tylko przypomnieniem, ale dla nowych odkrywców niesamowitych smaków zachętą do sprawdzenia wędzonek TAKO.

W TAKO dbamy o naszych klientów

Wędliny Nocnego Marka zajmują wyjątkowe miejsce w ofercie TAKO już od prawie trzech lat i wciąż biją rekordy popularności w naszych sklepach. Czy wiecie, jak wygląda ich historia? Jako producent wędlin chcemy dostarczać naszym klientom wędzonki najlepsze na rynku – to jest nasz cel i misja, dlatego właśnie te produkty otaczamy szczególną troską.

Wędliny Nocnego Marka

Ale dlaczego Nocny Marek?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Aby dostarczać najświeższe wędliny do naszych klientów, należy wędzić je w nocy! Dlatego gdy w nocy pracownicy TAKO smacznie śpią, jeden z nich, Nocny Marek dba o temperaturę i proces wędzenia. A w czwartek rano, gdy wszystko już gotowe, wędliny trafiają do sklepów firmowych TAKO w Zielonej Górze, Żarach, Żaganiu, Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli, Szprotawie, Ośnie Lubuskim i Lubsku.

Wędliny Nocnego Marka

Wędliny Nocnego Marka to…

Boczek, szynka, schab, golonka i kiełbasa. Każda wędzonka zachwyca swoim smakiem, soczystością i delikatnością. Jeśli nie wierzysz, musisz koniecznie ich spróbować!
Surowiec do ich produkcji jest starannie wyselekcjonowany, a proces dojrzewania smaku szczególnie kontrolowany. Wszystkie wyroby nie zawierają glutenu ani fosforanu. Są wędzone w tradycyjnych wędzarniach opalanych drewnem ekologicznym. Pakujemy je w pergamin, aby uniknąć gazu i folii ochronnej (ich zużycie także staramy się maksymalnie ograniczyć). Dzięki temu możemy zachować pełny smak każdego wyrobu.

Wędliny Nocnego Marka

Czy Wędliny Nocnego Marka są w Twoim sklepie?

W sklepach firmowych TAKO wprowadzamy nową usługę „call&collect”. Teraz możesz zapytać o dostępność konkretnych wyrobów lub złożyć zamówienie, a potem odebrać je osobiście. Numery telefonów i adresy sklepów znajdziesz na naszej stronie.

Powrót do listy
Powrót do listy