Sklep inny niż wszystkie

„Łączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami kulinarnymi” - to zdanie określa naszą markę najlepiej. Dążąc tą ścieżką zdecydowaliśmy się na otwarcie naszego przyzakładowego punktu w Żaganiu przy ul. Nocznickiego. Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?

Doradzimy

Znamy się na mięsie jak nikt inny, a w naszym zakładzie i sklepach pracują prawdziwi eksperci. Jesteśmy na rynku już ponad dwadzieścia lat, dlatego spokojnie możesz zaufać naszemu doświadczeniu – wiemy, które mięso jest bogate w żelazo, które dobrze smakuje z musztardą, a które będzie lepsze po zamarynowaniu. W sklepie przy ulicy Nocznickiego do Twojej dyspozycji jest nasz technolog żywności, który na co dzień pilnuje by produkty TAKO cechowały się najwyższym poziomem smaku i jakości. Jeśli masz pytania o proces produkcji albo interesuje Cię dlaczego w mięsie znajdują się różne składniki, możesz nas odwiedzić i zaspokoić swój głód wiedzy.

Wyręczymy

Jeśli organizujesz przyjęcie i martwisz się, że nie zdążysz ze wszystkim możemy Cię wyręczyć. Przyjdź, złóż zamówienie na dowolnie przygotowane mięso, a my je przygotujemy i przyprawimy. Zrobimy to według Twoich instrukcji. Nie masz pomysłu na obiad? Zaufaj nam, wykorzystamy swoją wiedzę i doświadczenie i przyrządzimy mięso tak jak lubisz. Gdy mięso będzie gotowe musisz je tylko wrzucić do garnka. Zaufaj nam, będzie pysznie i zdrowo!

Dowieziemy

Na razie wyłącznie na terenie Żagania, ale kto wie co będzie potem! Nie każdy ma czas nas odwiedzić, dlatego dla klientów zakochanych w naszych produktach mamy specjalną usługę – zamawiasz produkty przez telefon, a my je do Ciebie przywozimy! Prawda, że to niesamowita oszczędność Twojego czasu?

Pomożemy przy produkcji

Znasz historię naszego zakładu? TAKO powstało z pasji, którą Tadeusz Kosmala postanowił przekuć w firmę wędliniarską. Dlatego właśnie doskonale rozumiemy osoby, które zajmują się domową produkcją wędlin – chcemy ułatwiać i wychodzić im naprzeciw! W naszym nowym sklepie można kupić surowce niezbędne do domowej produkcji.

 

Powrót do listy
Powrót do listy