Wędliny Nocnego Marka biją rekordy popularności

Każdego tygodnia w środową noc nasze wędzarnie nie przestają pracować po godzinach. W kominów wydobywa się dym świeżo palonego drewna wraz z aromatem najpyszniejszych wędlin. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się naprawdę świeżymi i smacznymi smakołykami od rana.

Trzy miesiące Nocnego Marka

Akcję rozpoczęliśmy dokładnie 6 września, zastanawiając się, jak dużo osób chce serwować na swoje talerze wędliny o nieco krótszym terminie przydatności, ale za to o znacznie bardziej intensywnym smaku i aromacie niż te, kupione w sklepie. I przede wszystkim – zdrowsze. Chcieliśmy zaoferować najwyższą jakość i wyjątkową świeżość. Rzeczywistość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Zainteresowanie Wędlinami Nocnego Marka było od samego początku tak duże, że akcja, która miała być tylko próbą, powoli staje się tradycją. Nasi zadowoleni Klienci wracają do nas w każdy czwartek, chwaląc nasze wyroby i ciesząc się zdrowymi wędlinami. Ich smaku naprawdę nie da się podrobić!

Najbardziej uwielbiane wędliny

Wsłuchując się w Wasze prośby i potrzeby, do Nocnego Marka wybraliśmy te wędliny, które najczęściej goszczą na Waszych stołach. Znajdziecie wśród nich delikatny boczek, pyszną golonkę, kiełbasę, szynkę oraz rozpływający się w ustach schab.

Chcecie przygotować niezapomniany rodzinny obiad ze świeżutkimi kotletami schabowymi? A może przyjeżdżają do Was goście z daleka i chcecie pokazać im najlepszy smak golonki? Czy też najzwyczajniej w świecie macie ochotę na smaczną kanapkę z szynką lub jajecznicę z boczkiem? Najlepsze, świeże, opalane naturalnym drewnem wędliny znajdziecie w sklepach TAKO w każdy czwartek.

Gdzie kupić Wędliny Nocnego Marka?

Działamy na terenie województwa lubuskiego. Nasze firmowe sklepy znajdują się m.in. w Zielonej Górze, Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli, Żarach i Żaganiu. Znajdziecie nas także w Szprotawie, Ośnie Lubuskim oraz w Lubsku.

Pełną listę sklepów TAKO, sprzedających Wędliny Nocnego Marka znajdziecie TUTAJ.

Spieszcie się, nasze wędliny szybko się rozchodzą!

Powrót do listy
Powrót do listy