Oferta TAKO: mięso luksusowe i wędliny Nocnego Marka

Szukasz czegoś wyjątkowego, co podbije Twoje podniebienie? Poznaj mięso luksusowe i wędliny Nocnego Marka, pozycje obowiązkowe na liście zakupów każdego fana smacznej i zdrowej żywności.

Mięso luksusowe – nowość w ofercie TAKO

Wyjątkowość mięsa luksusowego tkwi w jego pochodzeniu. Zdecydowaliśmy na wybór mięsa od małego, lokalnego dostawcy, który współpracuje z pobliskimi gospodarzami. Świnie, z których pochodzi mięso luksusowe, były hodowane w zgodzie z ich naturą. Nie poznały smaku sztucznej paszy ani karmy powodującej szybki wzrost. Dowodem na prawdziwość tych słów jest jakość wyrobów, którą widać gołym okiem oraz niezapomniany, niepowtarzalny smak. Zanim mięso luksusowe trafi do sprzedaży, docinamy i szykujemy porcje po 1 kg. Jeśli masz ochotę na coś naprawdę dobrego, szukaj naszej nowości w sklepach firmowych TAKO!

Wędliny Nocnego Marka – niezmiennie pyszne i aromatyczne

Nasi stali klienci dobrze znają wędliny Nocnego Marka. To szynka, golonka, kiełbasa, schab i boczek wędzone w nocy tuż przed tym, jak trafią do naszych sklepów w Żaganiu, Żarach, Zielonej Górze, Szprotawie, Lubsku, Ośnie Lubuskim, Nowej Soli i w Krośnie Odrzańskim.
Co sprawia, że ich smak jest tak bogaty, a aromat tak cudowny? Wędliny Nocnego Marka wędzimy w tradycyjnych wędzarniach opalanych ekologicznym drewnem, a następnie owijamy je w pergamin.

Dlaczego warto wybrać mięso luksusowe i wędliny Nocnego Marka?

Powodów jest kilka. Po pierwsze, wyróżniają się smakiem i aromatem, których nie znajdziesz w mięsie z marketu. Mięso starannie wybieramy i przygotowujemy tak, aby trafiło do Ciebie w najlepszej postaci. Dbamy o zdrowie naszych klientów, dlatego nie znajdziesz w nich żadnych sztucznych substancji ani dodatków.

Skorzystaj z usługi call&collect!

Ułatwiamy zakupy naszym klientom i od niedawna w sklepach firmowych TAKO oferujemy usługę call&collect. Jak to działa? Zamiast iść do sklepu „w ciemno”, zadzwoń wcześniej i złóż zamówienie. Odbierzesz je przy okazji, np. wracając z pracy lub idąc na spacer. Zobacz listę naszych sklepów!

 

Powrót do listy
Powrót do listy