Kiełbasa na grilla – 7 propozycji TAKO

Sezon grillowy oficjalnie rozpoczęty, a kiełbasa na grilla stała się jednym z najpopularniejszych wyrobów w naszych sklepach. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat każdej z nich.

Bekonówka

Bekonówka to kiełbasa wieprzowa o wysokiej mięsności (aż 90%). Jej podstawą jest wyselekcjonowany boczek z rodzimej hodowli. W składzie nie ma żadnych szkodliwych dodatków, glutenu, glutaminianu ani alergenów, dlatego mogą wybierać ją osoby o wrażliwym żołądku, a także najmłodsi miłośnicy grilla. Cechą charakterystyczną bekonówki TAKO jest delikatny smak.

Schabówka

Królowa wśród kiełbas cienkich. Schabówka to nasz niekwestionowany bestseller. Niezależnie od pory roku, pogody czy upodobań smakowych popularność tej kiełbasy nie spada ani na chwilę. W czym tkwi sekret? Wyrazisty, pieprzno-czosnkowy smak oraz czysty skład. W tej kiełbasie znajdziecie wysoką zawartość schabu, a jej mięsności wynosi 87%.


Zobacz także: Jak grillować? 4 podstawowe zasady


Kiełbasa biała z prawdziwym chrzanem

Ta nazwa wcale nie jest przypadkowa! Do kiełbasy wieprzowej dodaliśmy prawdziwy, siekany chrzan. Choć większość klientów TAKO kojarzy białą ze świętami, warto wiedzieć, że doskonale sprawdza się nie tylko na wielkanocnym stole, ale i na grillu. Polubią ją osoby, które nie lubią lub unikają produktów wędzonych.

Kiełbasa karkowa

Co powstanie po połączeniu karkówki grillowanej z klasyczną kiełbasą? Odpowiedź jest prosta, kiełbasa karkowa! Jej smaku się nie zapomina – jest tak charakterystyczny, że każdy kto raz spróbował kiełbasy karkowej, rozpozna ją wszędzie. Oprócz mięsa (70%) w jej składzie znajdziecie przyprawy z marynaty do karkówki oraz pietruszkę. Czego za to nie znajdziecie? Alergenów, fosforanów i glutenu.


Zobacz także: Grillowanie – fakty i mity


Kiełbasa śląska

Czy śląską trzeba komukolwiek przedstawiać? To klasyka kojarzącą się z grillami, niedzielnymi śniadaniami, świętami, rodzinnymi kolacjami… Receptura na kiełbasę śląską sięga lat 70 XX wieku. Dodamy jeszcze, że mięsność wynosi 81% i na tym zakończymy, bo przecież każdy zna ten smak.

Kiełbaski śląskie delikatesowe

A to propozycja dla alergików i osób o wrażliwych żołądkach. Kiełbaski śląskie delikatesowe to cienkie kiełbaski z fileta i udka drobiowego oraz mięsa z szynki wieprzowej. Jej mięsność wynosi aż 87%! Wyróżnia się składem pozbawionym glutenu, fosforanów i alergenów oraz rewelacyjnym smakiem. Można podawać je na zimno, gotowane albo grillowane. W każdej odsłonie prezentują się rewelacyjnie.


Zobacz także: Zdrowe propozycje na majówkę: dodatki do grilla


Kiełbasa ze świniobicia

Kiełbasa znana stałym klientom TAKO. To jeden z wyrobów, który od lat jest obecny w naszych sklepach. Grono jej wielbicieli rośnie z roku na rok, a szczególnie docenią ją osoby preferujące kiełbasy niewędzone. Mięsność kiełbasy ze świniobicia wynosi 73%.

Czy już wiesz, która kiełbasa na grilla będzie dla Ciebie?

Ten krótki przewodnik to tylko słowa, które nie oddają wyjątkowych smaków naszych kiełbas. Koniecznie spróbuj każdej z nich i znajdź swojego faworyta! Wszystkie przedstawione wyroby znajdziesz w sklepach firmowych TAKO oraz sklepach partnerskich.

Powrót do listy
Powrót do listy